O nás

Každý deň sa snažíme urobiť čo najviac pre našich zákazníkov,
aby boli spokojný s našimi službami.

Čo naozaj robíme?

Robíme všetko pre našich zákazníkov aby boli spokojní s našimi službami. Vaše objednávky posielame zvyčajne do 24 hodín.

Naša vízia

Radi by sme Vám chceli ponúkať čo najväčší výber párty tovaru. Pravidelne dopĺňame nový sortiment do nášho e-shopu.

História spoločnosti

Párty e-shop sme otvorili v roku 2000 kde sme mali v ponuke pár stoviek tovaru. Dnes nájdete v našej ponuke oveľa viac ako sme začínali.

Spolupracujte s nami!

Firmám s platným IČO-m ponúkame okamžitú 5% zľavu od prvej objednávky po overení registrácie. Pre viac informácii nás kontaktujte na info@partyvyzdoba.sk

Čo pre vás môžeme urobiť?

Ak potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo pomôcť s objednávkou, radi Vám pomôžeme na zákazníckej linke 0905 458 078 od 8:00 do 17:00 h alebo na e-mail: info@partyvyzdoba.sk.

Tovar máme skladom a objednaný tovar Vám odošleme do 24 hodín. Objednaný tovar počas pracovného dňa do 11:00 zvyčajne expedujeme ešte v ten istý deň.

Nakúpte v našom e-shope tovar za viac ako 50€ (vrátane) a dopravu zaplatíme za vás!

Vieme, že niekedy produkt, ktorý si objednáte nie je podľa vašich predstáv. Bez ohľadu na dôvod, ponúkame našim zákazníkom 100% vrátenie peňazí za tovar, ak vrátenie tovaru prebehne do 14 dní od doručenia. Stačí poslať ho späť k nám v pôvodnom stave a my sa postaráme o zvyšok.

Pri objednávaní tovaru v našom e-shope nepotrebujete registráciu. Stačí vyplniť kontaktné údaje a produkty si objednať!